امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ساعت : 00:05
اهداف و چشم اندازدستاوردهای سال 1392 شرکت صنایع متالورژی مصمم
شرکت صنایع متالورژی مصمم توانسته است با یاری خداوند متعال و در سایه توانمندی و تلاش پرسنل خود در سال 1392 به اهداف ذیل دست یابد :

کسب گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS
شرکت صنایع متالورژی مصمم با هدف مشتری مداری و استفاده بهینه از منابع طبیعی و با رویکرد اجرای قوانین و الزامات ایمنی و بهداشت شغلی توانسته است گواهینامه نظام مدیریت یکپارچه ( IMS ) را کسب نماید .

کسب گواهینامه استاندارد ISO14001
در راستای حفظ محیط زیست و کاهش هدر رفت منابع طبیعی شرکت صنایع متالورژی مصمم با برقراری سیستم مدیریت محیط زیست ، موفق به کسب استاندارد ISO14001 گردیده است .

کسب گواهینامه استاندارد OHSAS18001
برای داشتن محیط کاری ایمن و با هدف کاهش حوادث ، شرکت صنایع متالورژی مصمم با اجرای قوانین و مقررات ایمنی و بهداشت شغلی به کسب گواهینامه استاندارد OHSAS18001 نائل گردیده است .

کسب گواهینامه آزمایشگاه همکار از سوی مؤسسه استاندارد مطابق با استاندارد ISO17025
آزمایشگاه شرکت صنایع متالورژی مصمم با استفاده از استاندارد های روز دنیا در بخش های آنالیز شیمیایی به روش کوانتومتری ، محاسبه سختی فلزات ، آماده سازی نمونه ، دستگاه های تست ماسه و ... ، مؤسسه استاندارد را مجاب به اعطای گواهینامه آزمایشگاه همکار نموده است تا این آزمایشگاه علاوه بر ارائه خدمات داخلی به مشتریان خارج از سازمان نیز خدمت رسانی کند .

توسعه تنوع محصولات
شرکت صنایع متالورژی مصمم با تولید محصولات جدید ، توانسته است خود را در عرصه رقابت و برآورده کردن خواسته های مشتریان همچنان تأثیر گذار و موفق قلمداد کند .

*اجرای حداقل ده پروژه در جهت ارتقای سطح کیفی محصولات
*جدا سازی و تفکیک زباله ، ماسه ، سرباره در مبدأ و مقصد
*اخذ گواهی خود اظهاری محصول از مؤسسه استاندارد
*تدوین و ثبت استاندارد کارخانه ای
*سیستم شارژ اتوماتیک ماسه برای کاهش هدر رفت ماسه
*ارتقاء سطح دانش پرسنل با افزایش دوره های آموزشی
 


طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق
ورود کاربران | ثبت نام | بازیابی رمز