امروز : دوشنبه 30 فروردین 1400 - ساعت : 10:21
اخبار و اطلاعیه هابرگزاری مراسم دومین جایزه ملی نشان (برند) تجاری برتر ایران

با حضور وزیر صنعت؛

برگزاری جایزه ملی نشان تجاری برتر ایران

مراسم دومین جایزه ملی نشان (برند) تجاری برتر ایران، با حضور وزیر صنعت در­ نمایشگاه بین المللی تهران ­برگزار شد


                         

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ ­­مراسم دومین جایزه ملی نشان (برند) تجاری برتر ایران، با حضور وزیر صنعت، ­­معدن و تجارت، ­رئیس سازمان توسعه تجارت و صاحبان شرکت‌های بزرگ تجاری در­ نمایشگاه بین المللی تهران ­آغاز شد


در این مراسم­ وزیر صنعت، ­ معدن و تجارت پیام رئیس جمهور به مناسبت برگزاری دومین جایزه ملی نشان تجاری برتر ایران را قرائت کرد.

در­ متن پیام حسن روحانی­ آمده است:
تقارن مراسم اهدای جایزۀ ملی به منتخبان نشان‌های تجاری برتر کشور در سال ۱۳۹۷ را با میلاد با سعادت دخت پیامبر (ص)، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، به فال نیک گرفته و تبریکات صمیمانۀ خود را به تمام مادران بزرگ این سرزمین تقدیم می‌نمایم.

در چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، شاهد آنیم که دشمنان این کشور، اعتماد، باور و امید مردم ایران را هدف قرار داده اند، غافل از اینکه در این تقابل آشکار، ظرفیت‌های غنی و بیشمار فرهنگی و تمدنی، ارزش‌های مذهبی، دارایی‌های سرشار طبیعی و توان فنی، علمی و اقتصادی و نیروی جوان و با انگیزه به خوبی قادرند از داشته‌های این سرزمین حراست نمایند.

ایران سرزمین سرمایه‌های بزرگ تاریخی، مادی و انسانی است. بسیار بجاست که این سرمایۀ عظیم را قدر دانسته و در مسیر گسترش امید به سوی ساختن ایرانی آبادتر حرکت کنیم. از این رو، ارج نهادن به مقولۀ نشان تجاری، اقدامی بسیار شایسته و کارآمد برای معرفی ظرفیت‌ها وتوانمندی‌های این کشور است.
بسیار خرسندم که در مراسم فاخر انتخاب نشان‌های تجاری برتر کشور که امروز با حضور بهترین‌های صنعت ایران در حال برگزاری است، به برگزیدگان شایستۀ این دوره تبریک بگویم و برایشان پیشرفت و سربلندی آرزو نمایم.

 

 


طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق
ورود کاربران | ثبت نام | بازیابی رمز