امروز : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : 13:25
اخبار و اطلاعیه هاگردهمایی بزرگان صنعت فولاد کشور در اصفهان

گردهمایی بزرگان صنعت فولاد کشور در اصفهان


 دهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته با حضور بزرگان صنعت فولاد کشور پس از چهار روز در اصفهان پایان یافت. 

 این نمایشگاه که جایگاه خود را به عنوان معتبرترین نمایشگاه صنعت فولاد کشور تثبیت کرده است، طی روزهای شانزدهم تا نوزدهم مردادماه امسال در پل شهرستان، محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار شد و بیش از ۱۵۰ شرکت داخلی، خارجی و نمایندگان شرکت‌های بین‌المللی در قالب هشت هزار مترمربع فضای نمایشگاهی توانمندی‌های خود را به نمایش گذاشتند. 

 مشارکت‌کنندگان در دهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته دستاوردهای خود در زمینه‌های ریخته‌گری، تولید فولاد، چدن و فلزات غیرآهنی، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی وابسته، تصفیه‌خانه‌های صنعتی و خدمات صنعت متالورژی و شکل‌دهی فلزات را در ۳۳۳ غرفه در معرض بازدید متخصصان و بازدیدکنندگان قرار دادند.

شایان ذکر است متالکس رویدادی برجسته برای فولاد ، فلزات غیرآهنی، ریخته گری ، قالب سازی ، آهنگری، صنایع معدنی، صنایع سرامیک و نسوزها ، ماشین آلات، تجهیزات ، مواد اولیه و غیره محسوب می شود و حضور صنایع متالورژی مصمم در نمایشگاه مذکور که فعالان و صاحب نظران امر را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم می آورد، فرصت بسیار ارزشمندی فرآهم آورد تا شرکت ضمن ارائه محصولات و توانمندی های خود، با فعالان ، کارشناسان و مدیران ارشد این حوزه، ارتباط برقرار نموده و به تبادل نظر بپردازد.

 متالکس اصفهان در دوره گذشته در سال ۱۳۹۵ با حضور ۱۲۰ شرکت معتبر و فعال در مساحتی بالغ بر ۷۰۰۰ متر مربع با حضور شرکت هایی از ترکیه و نمایندگان فرانسه برگزار گردید.
همزمان با برگزاری دهمین دوره نمایشگاه، نشستهای تخصصی نیز جهت فعالان و مدیران حوزه فولاد و ریخته گری در جهت توسعه و ارتقاء صنعت و مراودات تجاری موثرتر درنظر گرفته شده بود.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق
ورود کاربران | ثبت نام | بازیابی رمز